Kontakt

Find kontaktoplysninger til skolen, ledelsen samt teknisk og administrativt personale.

Tirsdalens Skole
R. Hougårdsvej 50
8960 Randers SØ
Tlf.: 8915 4160
E-mail: tirsdalens.skole@randers.dk 

Skoleleder
Louise Timm
Tlf.: 8915 4161
E-mail: Louise.timm@randers.dk

Viceskoleleder
Lars Højholdt Adamsen
Tlf.: 8915 4162
E-mail: Lars.Hojholdt.Adamsen@randers.dk

Skolesekretær
Lene Bugge
Tlf.: 8915 4160
E-mail: lene.bugge@randers.dk

Skolesekretær
Heidi Lauridsen
Tlf.: 8915 4160
E-mail: heidi.lauridsen@randers.dk

Distriktsserviceleder
Michael Hoberg Rasmussen
Tlf.: 6112 4330
E-mail: Michael.Hoberg.Rasmussen@randers.dk 

Servicemedarbejder
Klaus-Jørgen Rasmussen
Tlf.: 6112 4648

Hvis du ønsker at kontakte Skoleforvaltningen i Randers Kommune, kan du gøre det på boernogskole@randers.dk.

Bemærk, at beskeder, der indeholder personfølsomme oplysninger, ikke må sendes til ovenstående e-mailadresse.

Indeholder din besked personfølsomme oplysninger, skal den sendes som digital post.